Víme kam vlastně patříme, odkud jsme, kam jdeme, kam směřujeme, koho milujeme... a jestliže to ve svých srdcích víme a cítíme, proč s tím tak často nic neděláme... náš život přeci musí mít ještě jiný význam, dávat nějaký smysl, hlubší, silnější...

Translate

neděle 16. března 2014

PROTISTRESOVÁ MASKA


1 polévkovou lžíci čaje rooibos, zalijeme malým šálkem vroucí vody, louhujeme 10 minut, přecedíme a smícháme s 1 polévkovou lžící pšeničných klíčků a 1 lžící medu. No, takto zní předpis. 
Já jsem tedy smíchala 1 lžíci pšeničných klíčů s 1 lžící medu, docela tuhého a 1 lžící výluhu z čaje rooibos. Vyjde to na 2 použití, zbytek uchovávám v chladničce do druhého dne.

Naneseme na pleť a necháme 30 minut působit. Zjemní, vyhladí, uklidní pleť se sklonem k rudnutí. Masky si nanáším předtím než jdu do vany, ve které je potom smyji, zdá se mi to praktičtější, než s nanesenou lítat po bytě a potom sbírat odloupané drobečky:-)

ROOIBOS
obsahuje především vitamín C a vyvážený komplex minerálů: vápník, železo, draslík, měď, mangan, zinek, fluor, hořčík. Je dobrý na chřipku a nachlazení, srdce, zklidnění, alergie. Vhodný pro těhotné a kojící ženy, také pro děti, protože neobsahuje kofein.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Svými komentáři pomáháte vytvářet a vylepšovat tento blog. Velice Vám děkuji za každé slovo, nápad, tip a podporu. Přeji krásný den!